باسمه تعالی
اینک که در آستانه ی ماه پیروزی خون بر شمشیر، امیدی تازه در دل ملّت های آزاده و مسلمان پدید آمده است، و رهنمودهای پیامبرگونه مقام معظم رهبری بار دیگر ملّت ها را به خط اصیل اسلام و قرآن فرامی خواند، نهضت مردمی پوسترهای عاشورا وظیفه ی خود می داند رسانه ای هرچند کوچک باشد، تا فرمایشات و رهنمودهای حضرتش را بر بال موج  حسینی پیش رو، و با زبان گرافیک به مخاطبین جهان اسلام ابلاغ نماید.
لذا از کلیه علاقمندان اعم از طراحان، ایده پردازان، و … دعوت می شود در موج (محرم بیداری)  نهضت مردمی پوسترهای عاشورا حول سه محور محرّم، بیداری اسلامی و رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون آن شرکت نمایند.
طراحان گرامی نیز می توانند جهت استفاده از محتواهای جمع آوری شده برای طراحی پوستر به صفحه تریبون نهضت مراجعه نمایند.
همچنین لازم به ذکر است، پوسترهای طراحی شده به همراه فایل چاپی و نام طراح همچون گذشته جهت استفاده عموم بر روی سایت این نهضت قرار خواهد گرفت.
–  مخاطب پوسترها، جهانی می باشند، لذا باید به لحاظ هنری از سطح بالاتری برخوردار باشد و زبان گرافیک هرچه بیشتر در آن بکار گرفته شود.
–  پوسترهایی که با موضوع بیداری اسلامی و جهان اسلام طراحی می شوند به زبان انگلیسی و عربی نیز باز طراحی خواهند شد.
–  حتی المقدور در طراحی پوسترها از چهره ی مقام معظم رهبری استفاده ی مستقیم نشود. و بردن نام ایشان درذیل فرمایشاتشان مطلوبتر می باشد.

خواهشمند است طرح های خود را با موضوع این موج حداکثر تا پایان محرم ، چنانچه در سایت عضو هستید در صفحه ی شخصی خود قرار دهید و در غیر این صورت به آدرس الکترونیکی   ashoora_poster@yahoo.com ارسال نمایید.
علاقه مندان می توانند جهت چاپ و توزیع این پوسترها به سایت http://postermovement.ir مراجعه کرده و فایل های قابل چاپ آثار را به صورت صلواتی دانلود نمایند و در صورت چاپ یا برگزاری هرگونه نمایشگاه، گزارش و عکس آن را به ایمیل نهضت جهت ثبت و اطلاع رسانی ارسال نمایند.
کسب هرگونه عواید مالی از آثار ارائه شده در نهضت، برخلاف رضایت طراحان می باشد.

با تشکر
نهضت مردمی پوسترهای عاشورا